Вітаю Вас Гость
 
28.09.2023 03:36 | Мій профіль | Вихід
| Реєстрація | Вхід
Шановні друзі! Вітаю на сайті всіх, хто любить і турбується про дітей: колег, батьків, учнів! Буду рада, якщо ви знайдете тут корисний матеріал. Запрошую до обміну думками та співпраці. 1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Все для розвитку дитини
ШКОЛЬНЫЙ ДВОРИК Лидии Рудаковой Урок>
<embed height=
Описание сайта
Сайт вчителя початкових класів Кудрі О.П.
КРИНИЧКА
Перша сходинка школяра

Творчі завдання з математики1.      Коли батькові було 36 років, сину виповнилося 8 років. Тепер батько вдвічі  старше сина. Скільки років сину?

           2.    Цибулю в магазині розіклали в 10 пакетів по 3кг і по 2кг. Маса всіх пакетів по 3кг дорівнює масі всіх пакетів по 2кг. Скільки було тих та інших пакетів?

3.      На поштовій скриньці написано: „Виїмка листів здійснюється 5 разів на день з 7        до 19 годин”. Перший раз листоноша підходить до скриньки о 7 годині ранку, а  останній – о 7 годині вечора. Через які інтервали часу виймаються листи зі скриньки? 

4.      На одну шальку ваг покладений шматок мила, на іншу – ¾ такого самого шматка і ще ¾ кг. Ваги перебувають у рівновазі. Скільки важить шматок?

            5.   Маша вирішила задачу першою. Вона пояснила рішення трьом товаришам. Кожний з цих трьох сказав ще трьом. Кожний з цих трьох – ще трьом. До початку уроку всі учні всі діти вже знали розв’язок задачі. Скільки учнів у класі?

           6.  У пакеті лежали цукерки двох сортів. Яке найменше число цукерок (не дивлячись на них) треба дістати з пакета, щоб серед них були хоча б дві цукерки однакового сорту?

 

                                                          

 

 

 

 

Пошук
Безопасный поисковик для детей Безпечний дитячий пошуковик
Корисні посилання
IPPO МОН
Моя кнопка
Сайт Лілії Калашнікової отримати код моєї кнопки

Буду вдячна, якщо Ви розмістите мою кнопку на своєму сайті. Якщо бажаєте обмінятися банерами, пишіть до гостьової книги. Каталог сайтів та "Стежинки до друзів" до Ваших послуг

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Погода в Україні